Aktuálně z půjčovny

Termíny na rok 2016

Termíny na rok 2016

12.05.2015

V sekci "Ceník" naleznete termíny pronájmů hausbótů na rok 2016. Neváhejte si vybraný termín rezervovat, zejména termíny na prodloužené víkendy rychle mizí. Více »


Dětské hřiště

Dětské hřiště

17.03.2015

Pro nadcházející sezónu jsme se rozhodli rozšířit naše přístaviště o hřiště pro nejmenší "námořníky", aby se během naloďování a vyloďování nenudili. Čeká je skluzavka, houpačky, šplhací lano, atd. Doufáme, že se dětem bude hřiště líbit. Více »


Dotazník na spokojenost

Dotazník na spokojenost

18.02.2015

Byli jsme osloveni studentkou vysoké školy, která nás požádala o spolupráci na její diplomové práci. Jedná se o anonymní dotazník ohledně spokojenosti, který je určen návštěvníkům Baťova kanálu. Pokud budete mít čas a zájem, můžete na dotazník odpovědět v následujícím odkazu. Vyplnění dotazníku zabere cca 5 min. Děk... Více »


Udržba lodí

Udržba lodí

24.11.2014

Údržba lodí je v plném proudu, aby lodě vypadaly opět jako nové a zákazníkům se líbily. Také bychom Vám chtěli s radostí oznámit, že volných pobytů ubývá nejrychlejším tempem v naší historii, tak pokud chcete strávit dovolenou na lodi, neváhejte objednávat. ;) Více »


Starší aktuality: 1 2  Lodě staví DELTA METAL s.r.o.


© 2017 Pronajemhausbotu.cz | Všechna práva vyhrazena | Vytvořil TRUE DESIGN.