Naši klienti se s námi plaví rádi

Úžasná rodinná dovolená na Třezalce! Pan Súkup má vše naprosto dokonale připravené a vymakané do posledního detailu, nemáme jednu jedinou věc co by jsme mohli vytknout. Na hausbotu nám absolutně nic nechybělo, vybavení od A do Z, krásně zpracovaný podrobný písemný manuál od řízení hausbotu, přes plavbu až po ovládání vybavení hausbotu atd. V přístavišti ve Veselí nad Moravou jsou k dispozici čisté nové sociální zařízení, mikrovlnná trouba, automat na kávu, ohniště, elektřina, zkrátka vše co je potřeba. Před vyplutím probíhá zaškolení v plavbě, přístávání i cvičný průjezd zdymadlem. Moc jsme si to užili a moc se nám to líbilo, rádi bychom se v budoucnu vrátili. Děkujeme za vše.

Jan P., Krásná Lípa

A ještě jednou děkujeme za příjemnou dovolenou minulý víkend, moc jsme si jí s Krásnoočkem užili a rovnou jsem cestou domů udělala rezervaci na příští sezónu pro obě naše posádky a přidali se k nám ještě další známí na třetí hausbót a vzhledem k tomu, jak jsme s Vaším hausbótem i službami byli spokojení, doporučili jsme Vás už i několika dalším známým... :-)

Hana K. Havlíčků Brod

Chtěl bych vám všem moc poděkovat za vaši skvělou práci, trvalou snahu vše vylepšovat i za váš osobní přístup k zákazníkům. Přes ne příliš dobré počasí jsme strávili báječných pár dní na vaší lodi a určitě se chceme příští rok opět vrátit. 

Jiří F., Brno

Podruhé na vodě, opět s nejlepším hausbótem - bezpečnější pro děti (včetně batolat) jsme nepotkali. Profesionální, příjemný přístup. Ochota. Zázemí přístaviště bez chyby. Prostě vše na jedničku s hvězdičkou. Zase za rok Ahóóój.

Martina P., Pavlovice

Dobrý den, rádi bychom ještě jednou poděkovali za splněný sen a úžasné zážitky i dobrodružství na hausbótu. Náš pobyt včetně vinobraní ve Strážnici neměl chybu a už teď přemýšlíme o repete. Ještě jednou díky.

Zdenka D., Žatec

Tuhle půjčovnu můžu jenom doporučit. Nejen proto, že má nejhezčí lodě, ale i protože všichni v půjčovně jsou strašně fajn, dostane se vám pořádného zaučení včetně tréninku proplouvání komorami (měli jsme možnost vidět, jak probíhá zaučení v některých jiných půjčovnách - ukážou vám, kde se to startuje a nechají vás prostě plout, maximálně na vás ještě z břehu zařvou, co děláte blbě a to tak, aby to slyšel celý přístav a vy se mohli zbytek výletu cítit jako kretén) a ještě získáte přístup do soukromého přístavu půjčovny, který má vlastní sociálky s teplou vodou...

Eva S., Praha

Super zážitek, všem doporučuji, já už přemýšlím o dalším termínu. To, co jsem viděl plout po Baťově kanále, se nedá srovnat s těmito hausbóty, jsou jednoznačně nejlepší a to nepřeháním. Příjemné prostředí v přístavu a to samé i majitelé. Ještě jednou díky. :) :) :)

Pavel V., Česká Skalice

Děkujeme za úžasnou dovolenou. Na Baťově kanále jsme byli po třetí, ale hausbót od vás byl nejlepší. Určitě v budoucnu vašich služeb využijeme znovu. Byli jsme maximálně spokojení.

Hana T., Meziměstí

S lodí jsme byli velmi spokojeni. Bezporuchový chod, snadné ovládání a promyšlené zařízení. Velmi jsme také ocenili dobrou organizaci a komunikaci. Děkujeme za perfektní služby. Vaši společnost všem zájemcům o plavbu určitě doporučujeme.

Markéta M., Kuřim

Vaše lodě jsou velmi komfortní a i s naším malým tříletým dítětem to bylo v pohodě. Zázemí je u vás absolutně perfektní a profesionální. V jiných přístavištích to chce určitě ještě více zapracovat na sociálním zázemí. Za mě a naši skupinu mohu jen chválit. Na žádné zásadní nedostatky jsme nepřišli.

Tomáš H., Frýdek-Místek

Náš pobyt na hausbótech byl perfektní, počasí nám vyšlo suprově, návštěva sklípku v Petrově neměla chybu a i sobotní vinařské slavnosti ve Strážnici byly perfektní. Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za super zážitek a věřím, že se ještě někdy znovu vyplavíme na Baťův kanál. Ještě jednou díky.

Pavel V., Svoboda nad Úpou

Celá naše skupina na Pupalce byla velmi spokojena a máme v plánu se vrátit. Děkuji Vám jménem všech.

Václav J., Praha

S vašimi službami jsme byli maximálně spokojeni - od možnosti parkování, přes komfortní nastupování a nakládáni zavazadel, až po vybavení lodi. Myslím, že by bylo zbytečné si cokoliv vymýšlet.

Oldřich M., Zlín

Právě jsme se vrátili z týdenního pobytu na Baťově kanále, který jsme strávili na Vaší úžasné žluto-zelené lodi, která celé naší rodině poskytla úžasné zázemí na týdenní pobyt. I když nám dva dny propršelo, na lodi jsme díky super zázemí strávili dva dny hraní karet ( klasika žolík) a vše bylo ok. Rovněž chci poděkovat za skvělé zázemí v přístavišti a profesionální přístup celého Vašeho týmu. Vzhledem k tomu, že jsme byli nadmíru spokojeni, už jsme si objednali loď na příští rok, aby nám ji nikdo nevyfoukl ;) Ze severního cípu Moravy zasíláme velké díky a za rok neshledanou.

Michal V., Ruda nad Moravou

Pobyt na hausbótu se nám velice líbil, na lodi vše fungovalo tak, jak má. Loď se dobře řídila a pro nás byla velmi pohodlná. Zázemí v přístavišti ve Veselí bylo fajn, jen bych si představovala ve všech oficiálních přístavištích fungující záchody a sprchy. Udivilo mě, že jsou místa, kde se sice dá dobře loď zakotvit, ale to je vše. To je asi to jediné, co by se dalo zlepšovat. Všude nás bez problémů pustili se psem, což je také velmi příjemná změna oproti minulým rokům, kdy se nás často někdo ptal, co tam dělá ten pes. Ještě jednou děkujeme a já doufám, že se k Vám opět někdy v budoucnu vrátíme.

Mariana N., Měšice

S Vašimi službami jsme byli 100% spokojeni. Na Baťáku jsme se plavili potřetí za sebou. Přístupem Vaší firmy, včetně vybavení lodi, pohodlí a promyšlené konstrukce jsme byli velmi mile překvapeni. Předchozí dvě půjčovny jste předčili asi ve všech parametrech. Zejména oceňuji naprosto profesionální přístup ke klientům a pečlivost při přípravě lodi. Výhodou je u Vás také přístup k solidnímu sociálnímu zázemí a bezpečné parkování auta v ceně. Vaši půjčovnu můžeme každému doporučit a až se sem znovu vrátíme, půjdeme k Vám najisto.

Martin J., Slaný

Byli jsme spokojeni, šli jsme do něčeho neznámého, ale Váš přístup k zákazníkům je naprosto profesionální, a přestože předávání lodí je trošku náročnější, nijak nás to nestresovalo, naopak. Přístup Váš a vašich zaměstnanců byl spíše uklidňující. To myslím v prvních chvílích, kdy jsme zjistili, že řídit takovouto loď je něco jiného, než kanoe, na kterých jsme s manželkou za třicet let spluli skoro všechny řeky v Čechách i na Moravě. Takže děkujeme a už plánujeme. Bylo to totiž krátké. Ještě jednou AHOJ.

Pavel Ž., Sázava

Celá naše skupina z hausbótů Petrklíč a Blatouch byla náramně spokojena. Hausbóty byly podle našeho porovnávání s ostatními, které jsme zahlédli na kanále, jedny z nejlepších jak prostorovým řešením, tak svojí výbavou. Plavba po Baťově kanálu a trochu i po řece Moravě byla úžasná. Přístaviště v Petrově nás potěšilo svojí čistotou a hřištěm pro malé děti. Tady jsme i využili naše kola a zajeli si do Ratíškovic na šlapací drezíny. Byl to nádherný prodloužený víkend, který teď doporučujeme všem kamarádům.

Martin Š., Praha

Pokud jde o posádky z naší skupiny, myslím, že většina z nich byla velmi spokojena jak s vašimi hausbóty, tak s plavbou po Baťově kanálu.

Michal K., Miroslav

K pobytu na Vašem hausbótu není vcelku co dodat. Bylo nás, jak dobře víte, 12 lidí, tedy 2 lodě. V podstatě jsem se neshledal s nějakými připomínkami. S pobytem, s jednáním, vybavením i přístupem jsme byli všichni spokojeni. Z lodí ba přímo nadšeni. Lze konstatovat, že z našeho pohledu máte nejlepší lodě na Baťově kanálu.

Miroslav Ž., Praha

Strávili jsme na Vaší lodi 5 příjemných a pohodových dní. Myslím, že Váš lodní arsenál je určitě to nejlepší, co se dá na plavebním kanále zapůjčit. Nevidím důvod k nějakým zásadním změnám ve vybavení lodí ani v úrovni poskytovaných služeb na kanále. Není nutné stále měnit něco, co funguje. Děkujeme a zase někdy AHOJ!

Jiří B., Rychnov nad Kněžnou