Přístaviště Vnorovy

Přístaviště leží na unikátním křížení kanálu s řekou Moravou. To umožňuje poskytnout nejpestřejší nabídku plavebních tras, a proto máme i nejširší nabídku k tomu vhodných plavidel (motorové lodě, hausbóty, kánoe, rafty…). Pořádáme tematicky laděné plavby pro děti i dospělé (pohádkové, pirátské, komorní, za historií…). U nás není nuda! Čeká na vás Pohádková stezka, občerstvení Pod Majákem, čtyřnozí kamarádi…

Z tohoto přístaviště je možné se také dostat na výlet - cesta do pravěku!

Stačí si u pořadatelů těchto výletů manželů Honzy a Jany Šulcových v přístavišti Vnorovy zarezervovat v předstihu plavidlo. Tel.: +420602815874, e-mail: pujcovna@batuvkanal.cz. A hurá za úžasným dobrodružstvím!

Svůj hausbót zakotvíte v přístavišti ve Vnorovech v plavební komoře Vnorovy I., kde si od provozovatele Honzy Šulce půjčíte kajak, kánoi nebo bezpečnější raft podle vlastního uvážení. Nalodíte se pod Vnorovským jezem, odkud poté poplujete regulovaným úsekem řeky Moravy. Během krátké plavby pak vplujete do původního koryta Moravy, které si v těchto místech poblíž hranic se Slovenskem vytváří sama řeka bez zásahu člověka.

Možnost kotvení

Výletní plavby

Rychlé občerstvení

Půjčovna lodí

Stanový kemp

Tříděný odpad

WI-FI

WC

Elektrická přípojka

Možnost parkování

Fotogalerie