Kde si v okolí Baťova kanálu můžete užít prázdninovou idylku?

Přístaviště Skalica

Přístaviště Skalica

Bistro Kotva nabízí lehké občerstvení, nápoje, pochutiny a zmrzlinu. Máte možnost posedět na terase nebo se můžete projít po pěkném areálu přístavu. otevírací hodiny 28.04. do 30.09. Pondělí - Pátek 10:00 - 20:00 Sobota - Neděle 09:00 - 20:00 Budova přístavu je charakteristická vyhlídkovou věží se ši... Více »


Přístaviště Sudoměřice - Výklopník

Přístaviště Sudoměřice - Výklopník

Více jak 200m přístavní hrany. Kotvící místa na ostrovech ve stínu stromů. Grilované speciality a točený Kozel 11° médium. Degustace vín, destilátů, macerátů a likérů. Venkovní i vnitřní vytápěné posezení. Technická památka výklopník - Trvalá expozice - Vyhlídková věž. V areálu půjčovny se můžete občerstvit ... Více »


Přístaviště Strážnice

Přístaviště Strážnice

Jeden z nejživějších přístavů Baťova kanálu. Díky své poloze je zde dost rušno, ať už jde o provoz na vodní cestě nebo na březích. Nachází se kousek od historického středu města. Sousedí bezprostředně se Skanzenem ve Strážnici a zámeckým parkem. Můžete zde potkat vodníka, dát si něco dobrého v plovoucí cukrárně Bonb... Více »


Přístaviště Veselí nad Moravou - Hvězdárna

Přístaviště Veselí nad Moravou - Hvězdárna

Přístaviště na pravém břehu Baťova kanálu v délce 15 m s možností kotvení, WC, sprch. Hvězdárna je specializované kulturní zařízení orientované na popularizaci a vzdělávání v oboru astronomie a příbuzných přírodních a technických věd. Tuto činnost zajišťujeme zejména pořádáním odborných přednášek a pozorováním n... Více »


Další tipy na výlety: 1 2  Lodě staví DELTA METAL s.r.o.


© 2017 Pronajemhausbotu.cz | Všechna práva vyhrazena | Zásady zpracování osobních údajů | Vytvořil TRUE DESIGN.